Automatyka i Robotyka

Komfort pracy w ciepłym biurze czy duma z uruchomienia i modernizacji maszyn ?

Tak, praca Automatyka zdecydowanie nie należy do cieplutkich posadek za biurkiem.

Otrzymałeś dyplom ukończenia studiów Automatyka i Robotyka ? I co dalej ?
Tak jak pisaliśmy w poprzednim artykule o contractingu i czasach Giggersów tak i teraz wracamy ponownie do tematu delegacji i prac kontraktowych Automatyków i Robotyków.

Wyjeżdżasz często w delegacje po Europie, na zasadzie contractingu czy podejmujesz się krótkich projektów w Polsce?

A może wolisz pracę stacjonarną w jednym zakładzie produkcyjnym?
W obecnych czasach obserwujemy i nawiązujemy współpracę z wieloma firmami z branży automatyki i robotyki w Polsce. Firmy te, z reguły nawiązują współpracę z partnerem na zasadzie współpracy B2B. Projekty w Polsce lub za granicą –
w Niemczech, Holandii, Anglii. Wyjazdy 2, 3, 4 tygodniowe – często i zdecydowanie dłuższe ale i opłacalne kontrakty a także dla miłośników standardowych form zatrudnienia również – umowa o pracę.
Odnotowujemy w obecnych czasach ogromny boom na zatrudnienie Automatyków, Robotyków i chęć z ich strony na wyjazdy zagraniczne, projektowe.

Jak to było z Wami ? Przypominacie sobie ?

Pamiętacie swoje początki po otrzymaniu dyplomu i pierwsze kroki w nierównej walce J przy rzuconej na biurko garści lampek, przekaźników i niezrozumiałej instrukcji od zmęczonego „wyższego szczeblem” pracownika ?
Dla nas pomoc w wyszukiwaniu dla Was odpowiedniego projektu to jak odkrywanie nowego świata, pełnego nowoczesności, innowacji, pomysłowości i kreatywności.
Nie ma barier i granic – można wszystko.

Zapraszamy do poszukiwania nowych możliwości u klientów – oczywiście za pośrednictwem Veritas Recruitment 🙂