Co nas wyróżnia

Wprowadziliśmy do naszej oferty rekrutacje związane z zatrudnianiem osób z branży Digital oraz E-commerce. Naszym celem jest dostarczanie wykwalifikowanych kandydatów, którzy posiadają określone doświadczenie w tych dziedzinach. Dlatego na bieżąco śledzimy zmiany zachodzące w branży technologicznej, tak, aby proponować naszym klientom jak najlepszych pracowników. Bierzemy pod uwagę przede wszystkim dynamikę i rozwój poszczególnych gałęzi branży. Zależy nam na tym, aby nasza oferta została dostosowana do potrzeb biznesowych klienta.

Dzięki wnikliwej analizie rynku oraz branży E – commerce docieramy do odpowiednich kandydatów, szczególnie do tych z wieloletnim doświadczeniem. Pozwala nam to pozyskiwać najbardziej utalentowanych specjalistów, menedżerów i dyrektorów, którzy w dużym stopniu wpływają na rozwój i sukces firm naszych klientów. Nasi konsultanci ds. rekrutacji analizują wiele czynników związanych z branżą Digital/ E-commerce. Korzystają ze sprawdzonych narzędzi, co znacznie usprawnia dopasowanie kandydata do pracodawcy.

Potrafimy sprawnie i dogłębnie analizować zmienne potrzeby biznesowe. Dzięki temu w precyzyjny sposób docieramy do kandydatów z wielowymiarowym doświadczeniem oraz do osób wykazujących się dużym potencjałem rozwojowym w tym obszarze. Do rekrutacji w E-commerce & Digitalu podchodzimy w kreatywny i innowacyjny sposób.

CO TO DLA CIEBIE – JAKO NASZEGO KLIENTA – OZNACZA?

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dopasowujemy nasze działania do potrzeb Klienta.

Przeprowadzamy z naszymi Partnerami pogłębiony wywiad odnośnie stanowiska pracy oraz oferty. Wiemy, że dobrze przedstawiona na rynku pracy oferta zwiększa szansę na znalezienie odpowiedniego talentu średnio o 40 %.

Raz w tygodniu otrzymujecie od nas short listy z sylwetkami wybranych kandydatów. Dołączamy do nich krótkie podsumowanie z minionych kilku dni i liczbę otrzymanych aplikacji.

W późniejszych etapach rekrutacji staramy się tak dobrać Talent, żeby maksymalnie pasował do Waszej organizacji.

Działamy tylko w obszarze rekrutacji Talentów do E-commerce/ Digital. Jesteśmy agencją butikową, która skupia się w 100 % na współpracy z Partnerem.

Nasi menedżerowie wywodzą się z branży E-commerce. Podczas pierwszej rozmowy z Partnerem przeprowadzają pogłębiony wywiad odnośnie stanowiska pracy, oferty i jego wizji na przeprowadzenie procesu rekrutacji.

Nasi headhunterzy zdobywali doświadczenie w budowaniu wewnętrznego zespołu Digital Grupy Veritas, obecnie liczącego kilkanaście osób. Pracowali także dla Partnerów zewnętrznych.

Headhunterzy w Veritas Recruitment wiedzą, co to jest konwersja, rozumieją różnicę pomiędzy pracą z reklamą w Google a reklamą w social mediach. Doskonale wiedzą też, jak poprowadzić rozmowę ze specjalistą.

REKRUTUJEMY NA TE STANOWISKA:

E-commerce Specialist

E-commerce Product Manager

Performance Marketing

SEO Specialist

Digital Marketing Manager

Head of Marketing

Marketing & E-commerce Manager

Brand Manager

Content Specialist

Marketing Automation Specialist

E-commerce Director

Specjalista ds. sprzedaży usług internetowych

Head of Graphic Design

Media Buyer

Media Planner

E-commerce Manager

Performance Marketing Team Leader

Specialist SEM Specialist

Brand Performance Manager

Product Marketing Specialist

Copywriter