Kierownik Regionalny w Dziale Rekrutacji

Oferta dodana - 22-02-2021, Miejsce pracy: Poznań

Firma Veritas Group w związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

KIEROWNIKA REGIONALNEGO W DZIALE REKRUTACJI

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Zarządzanie podległym zespołem z obszaru północno-zachodniej Polski
  • Koordynacja pracy i zadań pracowników
  • Nadzór nad efektywnością pracy zespołu
  • Rekrutacja i wdrożenie nowych pracowników
  • Analiza i raportowanie efektów działań
  • Pozostałe zadania administracyjno - biurowe

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży rekrutacyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość branży opiekuńczej
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office)
  • Doskonała organizacja własnego czasu pracy, planowanie i ustalanie priorytetów Umiejętność pracy w zespole
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie oraz orientacja na rozwój i samodoskonalenie
  • Poczucie humoru
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Pracę na stanowisku umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Karnet Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze