Asystenta/Asystentki ds. kontraktów zagranicznych ze znajomością języka niemieckiego

Oferta dodana - 27-04-2021, Miejsce pracy: Wrocław

Grupa VERITAS w związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Kilka słów o Veritas Group :

Działamy w branży opiekuńczej na rynku niemieckim i polskim oraz zapewniamy naszym opiekunom osób starszych i klientom stałą opiekę. Co najważniejsze – budujemy ( oprócz bazy klientów i naszych wspaniałych opiekunów ) zespoły wspaniałych ludzi, których łączy zamiłowanie do branży rekrutacyjnej, modelów kompetencji sprzedażowych oraz chęć ciągłego rozwoju !

Obowiązki:

  • Wsparcie zespołu w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • weryfikacja predyspozycji kandydatów do pracy oraz
  • sprawdzanie stopnia znajomości języka niemieckiego
  • selekcja aplikacji
  • Wsparcie zespołu w zarządzaniu ofertami pracy i koordynowaniu wyjazdów i przyjazdów pracowników
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z niemieckojęzycznymi partnerami
  • Zadania administracyjno- biurowe
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  •   Wykształcenie minimum średnie
  •   Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, min B2, mile widziane C1
  •   Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office)
  •   Umiejętność pracy pod presją czasu
  •   Doskonała organizacja pracy
  •   Orientacja na rozwój i samodoskonalenie
  • Dyspozycyjność
  •  Umiejętność pracy w zespole
  •  Poczucie humoru ( tak, to też jest ważne :) )

Mile widziane:

  •  Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  •  Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę na stanowisku umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Kartę Multisport oraz pakiety medyczne