Veritas Recruitment jest agencją headhunterską, która specjalizuje się w rekrutacjach z branży E-commerce & Digital. Naszym celem jest dostarczanie najlepszych dostępnych na rynku kandydatów w jak najkrótszym czasie, nie zapominając przy tym o istotnych dla Nas wartościach: partnerstwie i wzajemnym szacunku. Nasz proces rekrutacyjny dzielimy na kilka etapów:

  • Pogłębiony wywiad z Klientem odnośnie stanowiska pracy. Chcemy aby oferta pracy naszego Klienta trafiała tylko do odpowiednich kandydatów!
  • Wstępna rozmowa rekrutacyjna, której celem jest przede wszystkim określenie umiejętności personalnych oraz miękkich
  • Pogłębiona techniczna weryfikacja kompetencji twardych, prowadzona przez wieloletnich praktyków z branży E-commerce & Digital
  • Prezentacja Klientowi najlepszych CV!

To jest fundament, na którym bazujemy podczas każdego procesu rekrutacyjnego. Jest on skonstruowany w taki sposób, aby być w 100% pewnym, że kandydat spełni oczekiwania Klienta. Dzięki temu, że w Nasze rekrutacje zaangażowani są wieloletni praktycy sprawia, że mamy przewagę na rynku względem innych firm, które nie mogą w aż tak wnikliwy sposób zweryfikować kompetencji kandydatów!

Rekrutujemy na stanowiska:

E-commerce Specialist / Manager

Digital Marketing Manager

E-commerce Product Manager

Performance Marketing Specialist

SEM/SEO Specialist

Head of SEO/SEM

UX/UI Designer

Product Owner

Nasz zespół rekrutrów wie co to konwersja, dlatego…
Pozwól Nam zbudować Twój zespół E-commerce & Digital.
Skontaktuj się z Nami - 882 782 620

*Pokaż szczegóły zgód