Senior E-commerce Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie - 13 000 - 16 000/Brutto

Rodzaj umowy - Dowolna, UOP Tryb pracy: stacjonarny, hybrydowy, zdalny

Dla naszego partnera poszukujemy osoby na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- Planowanie i rozwijanie strategii e-commerce w podległych projektach;

- Współtworzenie strategii sprzedaży i zarządzania ofertą na określonych rynkach;

- Delegowanie zadań operacyjnych do specjalistów i nadzorowanie pracy agencji zewnętrznych;

- Wdrożenie KPI dla wszystkich podejmowanych aktywności w zakresie marketingu cyfrowego;

- Zarządzanie wysokobudżetowymi projektami (budżet ponad 1 mln. Euro) oraz zapewnienie efektywności wydatków na digital marketing;

- Płynna współpraca z interesariuszami wewnątrz całej organizacji (projekty krajowe oraz międzynarodowe);

- Analiza bieżących trendów w świecie e-commerce i marketingu cyfrowego;

- Analiza otoczenia biznesowego i konkurencyjności na rynku podległych projektów;

Nasze oczekiwania:

- Minimum 5 letnie doświadczenie w obszarze marketingu, w tym obligatoryjnie minimum 3 lata doświadczenia w branży e-commerce;

- Umiejętności zarządzania projektami e-commerce w wielu aspektach: marketing, sprzedaż i zarzadzanie ofertą, rozwój platformy e-commerce, UX/UI;

- Praktyczne umiejętności w zakresie prowadzenia działań w zakresie performance marketingu;

- Rozumienie i umiejętność tworzenia strategii marketingu wielokanałowego w e-commerce;

- Znajomość mechanizmów marketing automation i praktycznego ich zastosowania;

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2, mile widziane C1);

- Kreatywność;

- Nieszablonowe myślenie;

- Can do attitude.

Mile widziane:

- Umiejętność wdrażania długofalowych procesów SEO;

- Uczestnictwo w projektowaniu w rozwiązań e-commerce w roli product ownera;

- Praktyczna znajomość zasad projektowania UX/UI.

Co oferujemy?

- Pracę w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

- Duża samodzielność;

- Prywatne ubezpieczenie medyczne;

- Karta Multisport;

- Ubezpieczenie grupowe na życie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.