Digital Marketing Manager

Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj umowy - Dowolna Tryb pracy: stacjonarny, zdalny, hybrydowy

Dla naszego klienta lidera na rynku- prestiżowych nieruchomości handlowych, który posiada swoje obiekty na terenie Europy Środkowo-Wschodniej poszukujemy:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie wszelkich działań digitalowych mających na celu zwiększenie pozycjonowania Galerii Handlowych.

Twój zakres obowiązków:

- Bliska współpraca z Marketing Managerami centrów handlowych;

- Analiza "podróż klienta" a następnie wdrażanie rozwiązań dla użytkowników cyfrowych;

- Koordynacja mediów społecznościowych, aplikacji mobilnych, strony internetowej oraz programu lojalnościowego;

- Planowanie i wdrażanie kampanii digitalowych przy współpracy z domami mediowymi;

- Kreowanie kampanii w social mediach oraz badanie ich efektywności z wykorzystaniem narzędzi analitycznych;

- Zarządzanie budżetem digitalowym.

Nasze wymagania:

- Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w marketingu cyfrowym, w tym: digital marketing, kampanie automatyzacji marketingu, reklama cyfrowa, strony internetowe i mobilne, SEO, media cyfrowe;

- Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów;

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

- Bardzo dobre umiejętności koordynowania i zarządzania projektami;

- Znajomość narzędzi: Google Ads, Google Analytics,CMS, Search Console oraz Facebook Ads.

Co oferujemy?

- Praca w międzynarodowej organizacji zorientowanej na pracowników;

- Możliwość szkoleń kierunkowych;

- Niezbędne narzędzia pracy;

- Przejrzysta ścieżka rozwoju;

- Możliwość rozwoju zawodowego w kraju i za granicą.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.