Marketing Manager z j.niemieckim

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Rodzaj umowy - UOP, B2B Tryb pracy: stacjonarny

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zajmującej się produkcją zaawansowanych technologicznie produktów prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Marketing Manager ze znajomością języka niemieckiego

Twoje codzienne zadania:

- wdrażanie narzędzi wspierających sprzedaż,

- efektywna współpraca z działem sprzedaży w zakresie realizowania projektów trade marketingowych,

- planowanie i koordynacja działań związanych ze wsparciem sprzedaży dla kanału specjalistycznego i nowoczesnego,

- kreowanie, planowanie i realizacja promocji trade-marketingowych,

- efektywne zarządzanie budżetem trade-marketingowym,

- przygotowanie analiz i raportów związanych z realizacją akcji oraz ocena ich efektywności,

- monitorowanie i analiza rynku pod kątem potrzeb klientów i działań konkurencji,

- ePR i content marketing w języku niemieckim,

- obsługa kanałów „owned media” /www, youtube, blog, linkedin/.

Jesteś idealnym kandydatem/kandydatką jeżeli posiadasz:

- kreatywność, energię oraz zapał do zmieniania świata,

- sportowe zacięcie do bycia najlepszym, we wszystkim co robisz,

- biegłą znajomość narzędzi google (analytics, gsc, youtube studio) oraz wordpress,

- umiejętność przygotowywania tekstów poradnikowych, instruktażowych,

- wykształcenie wyższe – preferowane marketing, zarządzanie,

- doświadczenie w pracy w Dziale Marketingu lub Agencji Reklamowej,

- umiejętność obsługi MS Office (przede wszystkim MS Excel),

- bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego - min B2,

- znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1,

- prawo jazdy kat. B,

W przypadku kandydatów z Ukrainy mile widziana:

- znajomość języka polskiego.

Oferujemy:

- miejsce pracy: województo wielkopolskie,

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
- atrakcyjny pakiet benefitów dodatkowych - opieka medyczna, pakiet sportowy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,

- możliwość wdrażania innowacyjnych pomysłów - realny wpływ na dalszy rozwój firmy,

- profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania,

- konkurencyjne wynagrodzenie finansowe oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon oraz laptop),

- możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz projektach dopasowanych do ścieżki kariery.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.