Amazon Specialist

Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj umowy - UOP, B2B Tryb pracy: stacjonarny

Dla naszego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

miejsce pracy: Poznań

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i młodemu zespołowi firma naszego klienta to połączenie know-how i wysokiej kultury pracy z miłą, startupową atmosferą. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją zaawansowanych technologicznie produktów, które są stale udoskonalane, aby każdego dnia być bliżej ideału. Jako brand działający w wielu branżach oferuje możliwość wszechstronnego rozwoju, realizacji własnych pomysłów i przede wszystkim wsparcie zgranego i niezwykłego zespołu ludzi.

Obowiązki na stanowisku pracy:

- obsługa i rozwój sprzedaży, współpraca z największymi Marketplace’ami Amazon w Europie,

- rozwój i wsparcie międzynarodowych partnerów handlowych i rynków e-commerce,

- przetwarzanie bazy produktów oraz materiałów naszych klientów,

- wprowadzanie szczegółowych danych produktowych do systemu wewnętrznego,

- pozycjonowanie produktów firmy poprzez dbanie o działania content & visual oraz optymalizacja oferty pod kątem SEO,

- wybór asortymentu oferowanych produktów oraz planowanie wielkości sprzedaży,

- analiza konkurencji,

- identyfikacja i rozwój dalszych możliwości sprzedaży.

Od kandydatów oczekujemy:

- co najmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego w sprzedaży na platformie Amazon na rynkach europejskich,

- znajomości Tradebyte i/lub ChannelAdvisor będzie atutem,

- umiejętności zakładania i prowadzenia kont sprzedażowych na Amazonie,

- znajomości Amazon ADS,

- znajomości Excela (najlepiej w stopniu zaawansowanym),

- znajomości języka angielskiego min. B1 (mile widzane B2), a znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane:

- znajomość platformy eBay,

- znajomość podstawowych narzędzi: SEO/ SEM.

 Oferujemy:

- umowę o pracę lub umowę B2B,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- zniżki na produkty naszych marek,

- premię i bonusy obrotowe (dopiero po okresie wdrożeniowym),

- ciekawą pracę obfitującą w wyzwania i ambitne projekty realizowane w młodym zespole.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.