E-Commerce Marketing Specialist

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy - UOP, B2B Tryb pracy: stacjonarny

Dla naszego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

E-commerce Marketing Specialist

miejsce pracy: Poznań

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i młodemu zespołowi firma naszego klienta to połączenie know-how i wysokiej kultury pracy z miłą, startupową atmosferą. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją zaawansowanych technologicznie produktów, które są stale udoskonalane, aby każdego dnia być bliżej ideału. Jako brand działający w wielu branżach oferuje możliwość wszechstronnego rozwoju, realizacji własnych pomysłów i przede wszystkim wsparcie zgranego i niezwykłego zespołu ludzi.

Twoje zadania:

- współtworzenie oraz realizacja strategii reklamowej w zagranicznych platformach sprzedaży typu Amazon, Ebay, Otto, Kaufland - (głównie Amazon),

- przygotowanie i realizacja płatnych kampanii reklamowych,

- bieżąca analiza i optymalizacja prowadzonych kampanii reklamowych,

- bieżące raportowanie prowadzonych działań.

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia w prowadzeniu kampanii reklamowych na platformie Amazon,

- umiejętności logicznego myślenia i efektywnego wykorzystywania czasu pracy,

- inicjatywy w działaniu,

- kreatywności,

- umiejętności pracy w zespole,

- biegłej obsługa komputera (Internet, pakiet Office, w szczególności MS Excel),

- znajomości języka angielskiego min. B1, mile widziane B2.

Mile widzane:

- znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

- umowę o pracę lub umowę B2B,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- zniżki na produkty marek BrandLine Group,

- premię i bonusy obrotowe (dopiero po okresie wdrożeniowym),

- ciekawą pracę obfitującą w wyzwania i ambitne projekty realizowane w młodym zespole.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.