Junior Amazon Specialist

Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj umowy - UOP, B2B Tryb pracy: stacjonarny

Interesuje Cię rozwój strategii sprzedaży na jednym z największych marketplace? Masz zajawkę na Amazona, ale brakuje Ci doświadczenia i nie możesz znaleźć satysfakcjonującego stanowiska? Mamy idealną ofertę dla Ciebie:

miejsce pracy: Poznań lub zdalnie

Dla naszego klienta poszukujemy Junior Amazon Specialist, którzy są w 100% zmotywowani, aby chłonąć wiedzę od doświadczonych specjalistów i finalnie zostać wykwalifikowanym Amazon Specialist. Jeśli nie masz dużego doświadczenia o nic się nie martw – od 3 do 5 miesięcy wdrożeń, szkoleń oraz opieki Mentorów wszystkiego Cię nauczy!

Obowiązki na stanowisku pracy:

- obsługa i rozwój sprzedaży, współpraca z największymi marketplace’ami Amazon w Europie,

- rozwój i wsparcie międzynarodowych partnerów handlowych i rynków e-commerce,

- przetwarzanie bazy produktów oraz materiałów naszych klientów,

- wprowadzanie szczegółowych danych produktowych do systemu wewnętrznego,

- pozycjonowanie produktów firmy poprzez dbanie o działania content & visual oraz optymalizacja oferty pod kątem SEO,

- wybór asortymentu oferowanych produktów oraz planowanie wielkości sprzedaży,

- analiza konkurencji,

- identyfikacja i rozwój dalszych możliwości sprzedaży.

Od kandydatów oczekujemy:

- co najmniej kilkumiesięcznego doświadczenia w sprzedaży na platformie Amazon (lub innym martketplace – Allegro, eBay)

- umiejętności zakładania i prowadzenia kont sprzedażowych na Amazonie,

- podstawowej znajomości Amazon ADS,

- znajomości Excela (najlepiej w stopniu zaawansowanym),

- znajomości języka angielskiego min. B1 (mile widzane B2), a znajomość innych języków obcych będzie na pewno wielkim plusem!

- zainteresowania oraz ogromnej chęci rozwoju w sprzedaży na platformie Amazon.

Jeśli nie spełniasz wszystkich oczekiwań, to nic nie szkodzi! Zaaplikuj i porozmawiaj z nami!

Mile widziane:

- znajomość platformy eBay,

- znajomość Tradebyte i/lub ChannelAdvisor,

- znajomość podstawowych narzędzi: SEO/ SEM.

 Oferujemy:

- umowę o pracę lub umowę B2B,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- premię i bonusy obrotowe (po okresie wdrożeniowym),

- pełne przeszkolenie oraz wprowadzenie na stanowisko,

- ciekawą pracę obfitującą w wyzwania i ambitne projekty realizowane w młodym zespole.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.