Specjalista ds. Baz Danych

Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj umowy - UOP, Dowolna Tryb pracy: stacjonarny

Nasz klient - firma Kondor Sp. z o.o. od przeszło 25 lat zajmuje się importem i dystrybucją obuwia. Doświadczenie i renoma firmy pozycjonują ją w ścisłej czołówce branży obuwniczej na rynku krajowym i w Europie.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista/ka ds. Baz Danych

Miejsce pracy Łódź - praca stacjonarna

Twoje obowiązki:

- przygotowywanie ofert w programie Microsoft Access,

- aktualizowanie bazy danych Microsoft Access,

- obsługa ERP COMARCH CDN XL - wprowadzanie zamówień zakupu i sprzedaży, eksport danych,

- komunikacja w zakresie tworzenia i przetwarzania oferty z kontrahentami

- zarządzanie ofertą sklepu internetowego od strony technicznej (PrestaShop)

Jesteś idealnym kandydatem/kandydatką jeżeli wykazujesz się znajomością:

- języka angielskiego w mowie i w piśmie (minimum B2),

- Microsoft Excel na poziomie biegłym,

- Microsoft Access na poziomie co najmniej podstawowym,

- SQL.

Mile widziane:

- VBA,

- Comarch ERP CDN XL,

- Baselinker (na poziomie podstawowym),

- PrestaShop (minimum na poziomie podstawowym),

 - znajomość platformy Allegro.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat lub możliwość współpracy w oparciu o B2B,

- wynagrodzenie podstawowe w wysokości 4500-5000 zł/netto oraz premię uznaniową (po okresie próbnym),

- pracę w nowocześnie urządzonej przestrzeni,

- przyjazną atmosferę pracy w zespole zarówno młodych jak i doświadczonych pracowników,

- odpowiednie narzędzia pracy i programy wspierające proces sprzedaży,

- karta Multisport,

- możliwość rozwoju zawodowego.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.