SEO Specialist

Miejsce pracy: Lublin

Wynagrodzenie - 4000-5500 zł/netto

Rodzaj umowy - UOP Tryb pracy: hybrydowy

Nasz klient, to agencja marketingu internetowego, którą tworzy zgrany zespół specjalistów. Od wielu lat stawiają na rozwój w konkretnym kierunku. Specjalizują się   w dostarczaniu rozwiązań marketingowych opartych na platformach LinkedIn oraz Google (SEO oraz Google Ads).

W związku z szybkim rozwojem poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Nasze oczekiwania:

- znajomość tematyki SEO, minimum roczne doświadczanie na podobnym stanowisku,

- znajomość narzędzi Google (Search Console, Analytics),

- znajomość narzędzi wspierających pozycjonowanie takich jak: Senuto, Semstorm, Ahrefs, Majestics SEO,

- znajomość HTML i CSS – mile widziane doświadczenie webmasterskie z agencji interaktywnej,

- doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron,

- umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęci zdobywania nowych doświadczeń,

- dyspozycyjność do pracy na pełnym etacie,

- obycia w temacie stron i sklepów internetowych,

- znajomość zagadnień związanych z hostingiem i domenami.

Mile widziane:

- znajomość języków PHP, MySQL,

- umiejętność tworzenia prostych grafik,

- umiejętność tworzenie krótkich tekstów i haseł reklamowych,

- podstawowa wiedza z Google Ads.

Twój zakres obowiązków:

- optymalizacja serwisów internetowych pod kątem wyszukiwarek na podstawie wytycznych,

- wprowadzanie zmian na stronach internetowych opartych na WordPress, Joomla i innych popularnych systemach CMS,

- przygotowywanie strategii, wytycznych i audytów dla stron internetowych,

- obsługa wewnętrznych narzędzi wspomagających proces pozycjonowania,

- współpraca z copywriterami w zakresie tworzenia contentu i optymalizacji treści,

- przygotowywanie raportów z prowadzonych działań.

- dbanie o bieżący kontakt z klientami i poziom ich wiedzy na temat realizowanych usług.

Oferujemy:

- wynagrodzenie w wysokości 4000-5500 zł/netto przy UoP,

- pracę w systemie hybrydowym lub stacjonarnym,

- pracę nad świetnymi projektami, dzięki którym będziesz się rozwijać,

- wsparcie doświadczonego i zaangażowanego zespołu SEO i SEM,

- naszą otwartość na Twoje pomysły, wiedzę i innowacje,

- pozapłacowe benefity, m.in. eventy, integracje firmowe, Karta Multisport.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.