Product Owner

Miejsce pracy: Poznań

Wynagrodzenie - 8 000-10 000

Rodzaj umowy - B2B, UOP, Umowa zlecenie Tryb pracy: hybrydowy, stacjonarny

Nasz Klient - duży serwis e-commerce w Polsce, dostarczający użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Klient dbający o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale także swoich pracowników poszukuje odpowiedniej osoby do swojego zespołu na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Określenie wizji i kierunków rozwoju funkcjonalności serwisu we współpracy z naszym zespołem projektowym;

- Analiza wymagań biznesowych;

- Definiowanie celów projektowych;

- Optymalizacja oraz utrzymanie obecnego portfela funkcjonalności;

- Monitorowanie kluczowych KPI na podstawie różnych źródeł danych: Google Search Console, Google Analytics, Azure Data Explorer;

- Monitorowanie i raportowanie efektów realizowanych projektów;

- Wspieranie w komunikacji marketingowej funkcjonalności;

- Prowadzenie projektu od koncepcji do wprowadzenia na rynek.

Nasze wymagania:

- Byłoby mile widziane, jeżeli utożsamiasz się z wizją oraz posiadasz umiejętności przekazywania idei/wizji zespołowi projektowemu;

- Płynne korzystanie z narzędzi: Google Analytics, Excel na poziomie średnim (warunek konieczny), mile widziana znajomość MS SQL, KQL, GTM, Adobe XD;

- Umiejętne definiowanie wymagań projektowych (bardzo ważne dla nas!);

- Sprawne analizowanie danych;

- Microsoft Power BI, Google Data Studio lub podobne - znajomość tych narzędzi bardzo mile widziana!

- Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju produktu;

- Ogólna wiedza z zakresu wytwarzania oprogramowania;

- Byłoby doskonale, gdyby bliskie były Ci zasady prowadzenia projektów Agile;

Co możemy Ci zaoferować?

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- Elastyczne godziny pracy;

- Możliwość doskonalenia języków obcych ( angielski, niemiecki) w ramach naszych darmowych kursów;

- Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny b (m.in. prywatną opiekę medyczną, karty restauracyjne i multisport oraz wiele innych,

- Udział w sekcjach sportowych m.in. siatkówka, piłka nożna.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do aplikowania!